دستگاه فیاب اسکنر OKM Evolution 3D Scan در اصفهان 091985000

اسکنر جدید 3بعدی زمین به نام evolution آنچه کاملا کامل عالی می‌باشد. این تشخیص دهنده عمیق گام دیگری را در تشخیص موقعیت فات به سمت جلو برداشته است. این یک ترکیب در عاملیت، طراحی ماشین آلات و طراحیهای مربوط به آینده می‌باشد.

این وسیله دارای عملکردهای زیر می‌باشد:
میله تلسکوپی وایرلس و بی‌سیم
لامپ LEDبرای جستجو کردن در تاریکی
نمایشگر دارای رنگ کامل با صفحه لمسی
وضعیت صوتی با تشخیص دهنده فات VLF
وضعیت اسکن 3 بعدی با اسکنر GST/EMRS
عمق کاوش مفید 3.5 متر

یک حالت صفحه نمایشگر لمسی و ارتباط بلوتوسی وایرلس بین بخش اصلی و ردیاب وجود دارد که یکی از ابداعات جدید بکارگرفته شده در این وسیله می‌باشد. این وسیله چندین تکنولوژی تشخیص موقعیت و ردیابی متفاوت و مدل بالا را در یک وسیله کوچک و سبک که براحتی قابل حمل و کنترل می‌باشد ترکیب نموده است. ردیاب تلسکوپی آنرا براحتی قابل حمل و مقاوم و قوی ساخته و برای استفاده در تمامی مناطق مناسب می‌سازد.

وضعیت عملکرد اسکن 3 بعدی که برای اسکن کردن کل منطقه و یافتن اشیای فی پنهان شده یا غار‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
وضعیت عملکرد صوتی که حالت ردیاب فات VLF را برای اسکن کردن اشیایی مانند طلا و نقره مورد استفاده قرار می‌دهد.

بخش کنترل می‌تواند به زبانهای زیر کار کند:
انگلیسی
فرانسوی
اسپانیایی
عربی
فارسی

بخش کنترل دستگاه با صفحه لمسی تمام رنگی

بخش اصلی سبک با صفحه نمایش لمسی می‌تواند روی ردیاب تلسکوپی نصب شود یا روی باوزوی شخصی که آنرا نگاه داشته است قرار گیرد. استفاده از این دستگاه را برای جستجوگران گنج درهرمحیطی مناسب می‌سازد. وبا لامپهای LED که دارد حتی برای استفاده در تاریکی نیز مناسب می‌گردد.

این وسیله بهترین مدل برای وارد شدن به دنیای سه بعدی اسکن کردن زمین می‌باشد. این براحتی تکنولوژی ردیاب معمول و متداول فات را با تکنولوژی اسکنرزمین دارای عملکرد بالا و مطلوب ترکیب نموده است.


فیاب اورجینال09362131009 می‌باشد ,وسیله ,اسکن ,ردیاب ,استفاده ,وضعیت ,اسکن کردن ,برای اسکن ,وضعیت عملکرد ,مورد استفاده ,استفاده قرار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فایلود دانلود رایگان گلچین تفرش نـغـمـه دانـلـود | مرجع دانلود فیلم و سریال,اخبار,نرم افزار,بازی,آهنگ مدرسه اخلاق موفق باشیم... خشکشویی|خشکشویی آنلاین|اتوشویی|اتوشویی آنلاین رادیوتکست پال دانلود هواداران مهران مديرى رمان خان زاده قسمت آخر ضرب المثل درباره امانت داری انرژی سونامیدر سواحل خلیج فارس اقیانوس هند مقایسه کنید دانلود آهنگ خز از بهزاد لیتو جواب فعالیت در منزل تفکر هشتم درس دیو کیک دانلود زیرنویس فانتوم تری دانلود اهنگ دلبر من فرزانه از حسن داوند دانلود جلد دوم رمان جراحت سطحی درس‌آزاد‌‌کلاس‌‌پنجم فایده ها ضررهای احتمالی تغییر ژن در جانوران